صفحه اصلی > ویزیت اول 
صفحه اصلیدرباره دکتر محمودزادهآیا میدانید که؟نتايج درمان ارتودنسیویزیت اولبرنامه هفتگیتماس با ما
تقویم
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 2837
 بازدید امروز : 14
 کل بازدید : 73389
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
 زمان بازدید : 0/1719

ویزیت اول شما، شامل مراحل زیر خواهد بود :

مشاوره :

در طول مشاوره دکتر به معاینه دندان­ها، فک، لثه، ساختار استخوانی و ارزیابی سلامت کلی دندان­ها می­پردازد. پزشک همچنین تشخیص خواهد داد که آیا نیاز به انجام ارتودنسی می­باشد یا خیر و در صورت نیاز به انجام ارتودنسی، زمان مورد نیاز و طرق مختلف انجام آن بررسی خواهد شد. در طول این جلسه شما می­توانید تمامی سؤالات خود را از دکتر محمود زاده سؤال نمائید و ناراحتی و نگرانی­های خود را، بر طرف نمائید.

رکوردهای تشخیصی :

پس از اینکه دکتر محمود زاده لزوم معالجه شما را تشخیص داد، وارد مرحله رکورد تشخیصی می­شود که شامل موارد زیر است :

1) قالب گیری دندان­ها.

2) انجام رادیوگرافی سر و صورت.

3) گرفتن عکس Digital از فکین و صورت.

این رکورد ها ما را قادر می­سازد تا بهترین و دقیق ترین تشخیص را انجام دهیم. در این زمان دکتر همه چیز را برای شما به طور کامل شرح می­دهد که شامل نوع و روش درمان، مراحل مختلف درمانی، لزوم به جراحی و درآوردن دندان­ها یا عدم نیاز به آنها می­باشد. در این هنگام زمان تخمینی درمان و هزینه آن با شما در میان گذاشته می­شود. هر بیمار ارتودنسی دارای یک ناهنجاری خاصی است که طرح درمان مخصوص به خود را دارد.

در طول مشاوره، دکتر به معاینه دندان­ها، فک، لثه، ساختار استخوانی و ارزیابی سلامت کلی دندان­ها می­پردازد. پزشک همچنین تشخیص خواهد داد که آیا نیاز به انجام ارتودنسی می­باشد یا خیر؟ و در صورت نیاز به انجام ارتودنسی، زمان مورد نیاز و طرق مختلف انجام آن بررسی خواهد شد.

در طول این جلسه، شما می­توانید تمامی سؤالات خود را از دکتر محمود زاده سؤال نمائید و ناراحتی و نگرانی­های خود را بر طرف نمائید.